Konkursy
NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017


NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2015/2016


WYNIKI ELIMINACJI REJONOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Konkurs Fizyczny

1. Krzysica Michał, klasa III b, op. L. Mączyński

Konkurs Języka Polskiego

1. Karwowska Kamila, klasa II a, op. M. Wyczkowska

2. Witaszek Mikołaj, klasa III b, op. A. Koss-Chłopik

Konkurs Matematyczny

1. Waszyński Łukasz, klasa II m, op. A. Zielnica

1. Sienkiewicz Szymon, klasa I b, op. A. Zielnica

Konkurs Geograficzny

1. Krzysica Michał, klasa III b, op. A. Bielecka

2. Witaszek Mikołaj, klasa III b, op. A. Bielecka

Konkurs Języka Angielskiego

1. Krasowski Michał, klasa II m, op. M. Struglińska


ELIMINACJE SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014


1. Kajetan Raźniecki – laureat Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego.

2. Piotr Kozłowski – finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

3. Anita Zielińska – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

4. Anita Zielińska – finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Gimnazjalistów.

5. Drużyna: Martyna Szymańska, Julia Turkosz, Dominika Badtke – laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego zorganizowanego przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych oraz Stowarzyszenie „Trzeźwy Umysł”.

6. Lena Borowiecka, Anna Iłowiecka, Aleksandra Załoga: finalistki Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

7.Sztafetowe biegi przełajowe chłopców -VIII miejsce w finale wojewódzkim.

8. Szkolna liga LA chłopców -VIII miejsce w finale wojewódzkim.

9. Szkolna liga LA dziewcząt - VI miejsce w finale wojewódzkim.

10. Szachy – drużyna - II miejsce w finale wojewódzkim.

11. Piłka koszykowa chłopców - III miejsce w finale regionalnym.

12. Piłka koszykowa dziewcząt - VI miejsce w finale regionalnym.

13. Piłka ręczna chłopców - III miejsce w finale regionalnym.

14. Otwarte Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych województwa w pływaniu:

Piotr Skoneczny - II miejsce , 50m styl motylkowy;

Luiza Nowicka - V miejsce,50m styl motylkowy;

Dominika Gródecka - VII miejsce, 50m styl motylkowy;

Aleksandra Rysak - VI miejsce, 50m styl klasyczny;

Luiza Nowicka, Aleksandra Rysak, Piotr Skoneczny, Konrad Asztęborski - V miejsce, sztafeta 4x50m styl dowolny.

15. Drużynowy tenis stołowy dziewcząt -II miejsce w finale wojewódzkim.

16. Piłka nożna dziewcząt - finał regionalny.

Informacje z 14 kwietnia 2014 r.

HARMONOGRAM ELIMINACJI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH


NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2012/2013


FINAŁ X OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY INFORMATYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

7 miejsce i tytuł laureata zajął
Marcin Brzeziński kl.IIIi

XXXVI Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje wojewódzkie

5 miejsce i tytuł laureata zajął zespół w składzie:
Robert Rydalski kl. IIIe
Jakub Przybysz kl. IIi
Mateusz Włodarczyk kl. IIi

Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym i Regionie – etap wojewódzki

5 miejsce i tytuł laureata zajęła:
Ilona Dąbrowska kl. IIIa

V Mała Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie - finał

10 miejsce i tytuł laureata zajął:
Kajetan Raźniecki kl. IIa

ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Finalista:
Dobrosolski Jan kl. 1s

ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU GEOGRAFICZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Finalista:
Kajetan Raźniecki kl. IIa

ETAP WOJEWÓDZKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

Finalista:
Zielińska Anita, kl. 2a

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2011/2012



WYNIKI SZKOLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2011/2012


FINAŁ WOJEWÓDZKI W DRUŻYNOWYCH BIEGACH


Drużyna chłopców zajęła II MIEJSCE w składzie:
1. Kraus Damian
2. Pietrak Piotr
3. Siedlecki Arkadiusz
4. Oblizajek Konrad
5. Busler Eryk
6. Sykucki Krzysztof
7. Grabowiecki Marcin
8. Czynsz Dominik
9. Nowak Krzysztof
10. Gierczak Patryk
11. Karbowiak Ireneusz
12. Józefowicz Mateusz




XXXV Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - eliminacje powiatowe


Drużyna zajęła I MIEJSCE w składzie:
1. Patryk Gierczak kl. 3s
2. Maciej Leśniak kl. 3s
3. Robert Rydalski kl. 2e


Szkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku
dla uczniów kl. 1


Nagrodzeni uczniowie:
1. Anita Zielińska kl. 1a
2. Agata Osek kl. 1a
3. Anna Iłowiecka kl. 1a
Wyróżnienia:
Lena Borowiecka kl. 1a
Cezary Hryszkiewicz kl. 1b


SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY DLA UCZNIÓW KLAS 3
Z OKAZJI 93. ROCZNICY ODZYSKANIA
PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI


Nagrodzeni uczniowie:
1. KLAUDIA LEWANDOWSKA KL. 3E
2. DOMINIKA SIWEK KL. 3C
3. DOMINIKA DAŹ KL. 3E
PAMELA GRABOWIECKA KL. 3C
4. JOANNA DENEKO KL. 3S
PATRYCJA WASILEWSKA KL. 3E
5. KLAUDIA GŁOWACKA KL. 3C


I etap - szkolny - Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego"


Do II etapu konkursu (etapu rejonowego) zakwalifikowali się:
1. PAWEŁ KRAJEWSKI KL. 2i
2. KLAUDIA LEWANDOWSKA KL. 3E
3. KACPER KARWOWSKI KL. 2i
4. ŁUKASZ BANACH KL. 2i


Szkolny konkurs historyczny "POLSKA PIASTÓW"
dla uczniów klas 2


Nagrodzeni uczniowie:
1. KACPER KARWOWSKI KL. 2i
2. ŁUKASZ BANACH KL. 2i
3. PAWEŁ KRAJEWSKI KL. 2i
4. DOMINIKA HODERNA KL. 2a
WIKTORIA WASZCZUK KL. 2a
6. DIJORA KOPACZ KL. 2a
7. ILONA DĄBROWSKA KL. 2a


Obchody Międzynarodowego Dnia Praw Człowieka
(10 grudnia 2011 r.) m.in.:
Szkolny konkurs plastyczny pn. "PRAWA CZŁOWIEKA"


Wyróżnione prace:
- MATEUSZ WASZYŃSKI KL. 2i
- JUSTYNA WIELGUS KL. 2i
- BAKALARSKA NATALIA KL. 2c
- FRĄTCZAK MARTA KL. 2c
- GAŁĘZOWSKI BARTŁOMIEJ KL. 2c
- GRZĄDZIELA OLIWIA KL. 2c
- SZYMAŃSKA DOMINIKA KL. 2c
- SANDRA BERSKA KL. 3s
- MIŁOSZ ŻMUDA KL. 3s
- MATEUSZ SADOWSKI KL. 3s
- NICOL KIMATY KL. 3s
- DARIA URBANOWICZ KL. 3s
- WIOLETTA WOŹNIAK KL. 3c
- MAŁGORZATA SZEWEŁA KL. 3c


Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla uczniów
klas I-III gimnazjów powiatu gryfickiego zorganizowany przez Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej w Szczecinie oraz LO im. Bolesława Chrobrego w Gryficach - zajęcie II miejsca


Drużyna w składzie:
- Joanna Deneko kl. 3s
- Klaudia Lewandowska kl. 3e
- Maciej Leśniak kl. 3s


V MAŁA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE - etap szkolny


Uczestnicy:
1. KLAUDIA LEWANDOWSKA KL. 3E
2. OKTAWIA KAMIŃSKA KL. 3C
3. MACIEJ LEŚNIAK KL. 3S
4. MARTYNA MISIEJUK KL. 3C
5. DOMINIKA SIWEK KL. 3C
6. KATARZYNA GÓRECKA KL. 3F
7. PATRYCJA WASILEWSKA KL. 3E
8. PAMELA GRABOWIECKA KL. 3C
9. PATRYCJA WANAGELIS KL. 3C
10. ILONA DĄBROWSKA KL. 2A
11. KLAUDIA GŁOWACKA KL. 3C
12. MARTYNA MYSZKOWSKA KL. 3E
13. DOMINIKA HODERNA KL. 2A



NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011


FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Konkurs Geograficzny
Chyżyńska Justyna 3b

Konkurs Języka Angielskiego
Zborowska Aleksandra 3b

Konkurs Biologiczny
Zborowska Aleksandra 3b

XXXIV Ogólnopolski Turniej Wiedzy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
etap wojewódzki

Szymon Jankowiak 3b
Maciej Leśniak 2as
Robert Rydalski 1e


Wyniki konkursu fotograficznego "Książka w obiektywie"

zorganizowanego przez ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM DOSKONALENIA NAUCZYCIELI

1. miejsce - Paulina Opar 3b
2. miejsce - Piotr Durbajło 2b
3. miejsce - Dominika Szymańska 1c

Wyróżnienia otrzymali:
Kornelia Broker 3a
Alicja Golis 1a
Grzegorz Muszyński 3c


V Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Internecie
"DialNet Masters 2011" - II etap

- Piotr Durbajło 2bm
- Wojciech Karoń 2bm
- Wojciech Sowiński 2bm
- Patrycja Harasimowicz 3a
- Tomasz Pawłowski 3b
- Mateusz Lal 3b
- Michał Ogrodowczyk 3b
- Piotr Uziębło 3e


Szkolny konkurs historyczny dla uczniów klas 3
"POLSKA W DOBIE KRÓLÓW ELEKCYJNYCH"

1. IGOR WITASZEK KL. 3b
2. NIKOLA DOBIESZ KL. 3e


Szkolny konkurs historyczny dla uczniów klas 2
"POLSKA PIASTÓW"

1. Klaudia Lewandowska kl. 2e
2. Dominika Siwek kl. 2c
3. Mateusz Adamczyk kl. 2m
4. Meisun Nabulsi kl. 2s


I etap - szkolny, przedmiotowy konkurs historyczny z elementami WOS-u

4 uczniów zakwalifikowało się do II etapu - rejonowego:
1. PIOTR ZIÓŁKOWSKI KL. 3B
2. IGOR WITASZEK KL. 3B
3. NIKOLA DOBIESZ KL. 3E
4. JAKUB BĄK KL. 3E


Szkolny konkurs historyczny dla uczniów klas 3 z okazji
92. rocznicy ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

1. Igor Witaszek kl. 3b
2. Marcela Laskowska kl. 3b
3. Justyna Chyżyńska kl. 3b
4. Kornelia Blada kl. 3a
5. Nikola Dobiesz kl. 3e
6. Krzysztof Siekielski kl. 3c


I etap - szkolny - Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683.
Od Obertyna do Wiednia"

1. Igor Witaszek kl. 3b
2. Kacper Karwowski kl. 1i
3. Paweł Krajewski kl. 1i


Szkolny konkurs plastyczny pn. "PRAWA CZŁOWIEKA"

Wyróżnione prace:
- Igor Witaszek kl. 3b
- Meisun Nabulsi kl. 2s
- Nikola Dobiesz kl. 3e
- Natalia Szczepankiewicz kl. 3b
- Klaudia Krauze kl. 3b
- Paulina Opar kl. 3b
- Grażyna Andrzejewska kl. 3e
- Ewa Rosa kl. 3b
- Kornelia Balonis kl. 3b
- Klaudia Lewandowska kl. 2e


OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "KRĄG"

1. Kacper Karwowski kl. 1i
2. Igor Witaszek kl. 3b
3. Dominika Siwek kl. 2c
4. Nikola Dobiesz kl. 3e


OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683.
Od Obertyna do Wiednia"



Do etapu wojewódzkiego zakwalifikował się IGOR WITASZEK KL. 3B


III MAŁA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE - etap szkolny

Do finału - część pisemna - zakwalifikowali się:
1. Nikola Dobiesz kl. 3e
2. Kamil Barański kl. 3e
3. Mateusz Lal kl. 3b


Ogólnopolski konkurs historyczny MIX dla uczniów klas I

Wyróżnieni uczniowie:
EMILIA HALLER kl. 1a
KACPER KARWOWSKI kl. 1i
PAWEŁ KRAJEWSKI kl. 1i


Ogólnopolski Konkurs pn. "MŁODY EUROPEJCZYK"
zorganizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

Wyróżnienie:
JUSTYNA CHYŻYŃSKA kl. 3b
ALEKSANDRA ZBOROWSKA kl. 3b
KLAUDIA GŁOWACKA kl. 2c


III MAŁA OLIMPIADA WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE

Finał - część pisemna:
- Kamil Barański kl. 3e
- Nikola Dobiesz kl. 3e
- Mateusz Lal kl. 3b


KONKURS WIEDZY EKONOMICZNEJ III edycja

(organizator Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach)
Do drugiego etapu zakwalifikowali się uczniowie:
- Igor Witaszek kl. 3b
- Nikola Dobiesz kl. 3e



W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych zorganizowano konkursy:


"Ilustracja do ulubionej książki"

1. miejsce - Aleksandra Klimaszewska 3C
2. miejsce - Nikola Dobiesz 3E
3. miejsce - Paulina Opar 3B

"Mistrz pięknego czytania"

1. miejsce - Rafał Jaskuła kl. 3D
2. miejsce - Natalia Faerber kl. 2C
3. miejsce - Justyna Chyżyńska kl. 3B
Wyróżnienie: Joanna Deneko kl. 2S, Dominika Siwek kl. 2C, Marcin Rynalski kl. 1D

"Czy znasz tę lekturę"

1. miejsce - Mateusz Bodych 3C, Grzegorz Muszyński kl. 3C
2. miejsce - Adam Zduńczyk kl.3C
3. miejsce - Mateusz Roszkowski kl. 3C

"Ulubiona postać literacka - konkurs na najciekawszy kostium"

1. miejsce - Laura Nowak kl. 3C





NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW
W ROKU SZKOLNYM 2009/2010


LAUREATKA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU POLONISTYCZNEGO

Martyna Narożniak kl. III F


FINALIŚCI WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH
W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Konkurs Polonistyczny
Zborowska A. II b
Narożniak M. III f
Tomkalska K. III a

Konkurs Matematyczny
Kulig W. III g

Konkurs Fizyczny
Kulig W. III g

Konkurs Chemiczny
Kulig W. III g
Stempień D. III a

Konkurs Biologiczny
Narożniak M. III f

Konkurs Informatyczny
Gruca M. III g
Kulig W. III g

Konkurs Języka Angielskiego
Zborowska A. II b

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Mistrzostwo Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

Mistrzostwo Powiatu w piłce koszykowej chłopców

Mistrzostwo Regionu Zachodniopomorskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
Agata Przybylska kl. III A
Kinga Wegner kl. III A

9. miejsce w finale wojewódzkim w drużynowych zawodach lekkoatletycznych

Mistrzyni halowa województwa w skoku w dal
Klaudia Lewandowska kl. I E

II Mała Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie


Nagrodzeni uczniowie:
  • Martyna Narożniak kl. III F
  • Dominika Nowakowska kl. IIIA


Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu "Młody Europejczyk"


  • Dominika Nowakowska kl. IIIA
  • Meisun Nabulsi kl. I S
  • Daria Zielińska kl. III A
  • Aleksandra Baltrukiewicz kl. III A


Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 972-1514 od Cedyni do Orszy"


  • Katarzyna Brzozowska kl. III A
  • Martyna Pluta kl. III A
  • Agnieszka Kraus kl. III G


Finaliści Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"


  • Mateusz Adamczyk kl. I M
  • Anna Kurczak kl. III B


Finaliści XXXIII Wojewódzki Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym


  • Maciej Leśniak kl. I S
  • Patryk Gierczak kl. I S
  • Szymon Jankowiak kl. II B


Szkolny Konkurs Wiedzy o Mikołaju Koperniku
dla uczniów kl. 1


Nagrodzeni uczniowie:
  1. Dominika Siwek kl. 1c
  2. Natalia Sawicz kl. 1f
    Maciej Leśniak kl. 1s
  3. Krzysztof Sykucki kl. 1m
Wyróżnienia:
  • Paulina Kurek kl. 1f
  • Julian Żelaznowski kl. 1m
  • Karolina Wypych kl. 1m
  • Paweł Bogdaniec kl. 1f


Najważniejsze osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2008/2009

Valid XHTML 1.0 Transitional